John Deere Silindirik Balya Makinesi

John Deere
talep üzerine fiyat
Satıcıyla iletişime geç
Beni geri ara
John Deere silindirik balya makinesi - Agriline
John Deere silindirik balya makinesi | Görüntü 1 - Agriline
John Deere silindirik balya makinesi | Görüntü 2 - Agriline
John Deere silindirik balya makinesi | Görüntü 3 - Agriline
John Deere silindirik balya makinesi | Görüntü 4 - Agriline
John Deere silindirik balya makinesi | Görüntü 5 - Agriline
John Deere silindirik balya makinesi | Görüntü 6 - Agriline
John Deere silindirik balya makinesi | Görüntü 7 - Agriline
İlanla ilgileniyor musunuz?
Ek fotoğraflar isteyin
1/7
Fiyat:
talep üzerine
Fiyat değiştiğinde beni bilgilendir
Marka: John Deere
Bulunduğu yer: Danimarka Hemmet6521 km to "United States/Columbus"
Satıcı stok no: JD590-1
İlan tarihi: 13 Eyl 2026
Durum
Durum: 2.el

Daha fazla bilgi — John Deere silindirik balya makinesi

Denne maskine er brandskadet og sælges derfor i dele. Det er en John Deere 590. Årgang 2000. Stelnummer: CCNW0001012843. Ring på 97375277 eller send en mail på kişileri göster for pris eller mere info
Ek bilgi isteyin
Önemli
Açıklama satıcı tarafından sağlanmıştır. Lütfen tüm ayrıntıları doğrudan satıcıyla teyit ediniz.
Satın alma ipuçları
Güvenlik ipuçları
Satıcının Doğrulanması

Düşük fiyattan ekipman satın almaya karar verirseniz gerçek satıcı ile iletişime geçtiğinizden emin olun. Ekipmanın sahibi hakkında bulabildiğiniz kadar çok bilgi edinmeye çalışın. Hile yapmanın bir yolu da kendinizi gerçek bir şirket olarak göstermektir. Şüpheye düşmeniz halinde, geribildirim formu üzerinden ek kontrol yapmamız için bizi bilgilendirin.

Fiyat Kontrolü

Bir satın alma yapmaya karar vermeden önce seçtiğiniz ekipmanın ortalama fiyatını anlamak için çeşitli satış tekliflerini dikkatli bir şekilde inceleyin. Beğendiğiniz teklifin fiyatı benzerlerinden çok daha düşükse biraz düşünün. Önemli bir fiyat farkı gizlenen kusurların veya satıcının dolandırıcılık yapma çabasının bir göstergesi olabilir.

Benzer ekipman için ortalama fiyattan çok farklı fiyattaki bir ürünü satın almayın.

Şüpheli güvencelere ve ön ödemeli ürünlere onay vermeyin. Şüpheye düşmeniz halinde, ayrıntıları netleştirmekten çekinmeyin, ilave fotoğraflar ve ekipmanın belgelerini isteyin, belgelerin orijinalliğini kontrol edin, soru sorun.

Şüpheli ön ödeme

En yaygın dolandırıcılık biçimi. Hileci satıcılar bir ekipmanı satın alma hakkınızı “ayırtmak” için belirli bir miktar peşin ödeme talep edebilir. Böylelikle dolandırıcılar yüksek miktarda para toplayıp ortadan kaybolabilirler, bir daha iletişime geçemezsiniz.

Bu dolandırıcılığın çeşitleri aşağıdakileri içerebilir:
  • Ön ödemenin karta transferi
  • İletişim sırasında satıcı şüphe uyandırıyorsa para transferi işlemini doğrulayan belgeler olmadan peşin ödeme yapmayın.
  • “Emanetçi” hesabına transfer
  • Bu tür bir istek sizi harekete geçirmelidir, büyük ihtimalle bir dolandırıcı ile iletişim kuruyorsunuz.
  • Benzer isimdeki bir şirket hesabına transfer
  • Dikkatli olun, dolandırıcılar, adda küçük değişiklikler yaparak kendilerini iyi bilinen şirketler gibi göstermeye çalışabilir. Şirket adı şüpheliyse para transferi yapmayın.
  • Gerçek bir şirketin faturasına kendi bilgilerini yerleştirme
  • Bir transfer gerçekleştirmeden önce, belirtilen detayların doğru olduğundan ve belirtilen şirketle ilişkili olduğundan emin olun.
Bir dolandırıcılık mı buldunuz?
Bizi bilgilendirin
Güvenlik ipuçları
Benzer ilanlar
Talep üzerine fiyat
Silindirik balya makinesi
1995
Danimarka, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Satıcıyla iletişime geç
Talep üzerine fiyat
Silindirik balya makinesi
1992
Danimarka, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Satıcıyla iletişime geç
Talep üzerine fiyat
Silindirik balya makinesi
2011
Danimarka, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Satıcıyla iletişime geç
Makine veya araç mı satıyorsunuz?
Bunu bizimle yapabilirsiniz!
Talep üzerine fiyat
Silindirik balya makinesi
2002
Danimarka, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Satıcıyla iletişime geç
Talep üzerine fiyat
Silindirik balya makinesi
Danimarka, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Satıcıyla iletişime geç
Talep üzerine fiyat
Silindirik balya makinesi
2008
Danimarka, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Satıcıyla iletişime geç
Talep üzerine fiyat
Silindirik balya makinesi
Danimarka, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Satıcıyla iletişime geç
Talep üzerine fiyat
Silindirik balya makinesi
2021
Polonya, Dabrowa k/Opola
Truckport Sp. z o.o.
Satıcıyla iletişime geç
2.216.000 TL €39.900
Silindirik balya makinesi
2020
Avusturya, Großpersdorf
LTC Südost
Satıcıyla iletişime geç
Talep üzerine fiyat
Silindirik balya makinesi
2006
Kapma genişliği 2,2 m Rulo genişliği 120 m Balya çapı 120 mm
Polonya, Kozmin
AGRO-TOMI Tomasz Kęsy
Satıcıyla iletişime geç
John Deere 590 silindirik balya makinesi
1
Talep üzerine fiyat
Silindirik balya makinesi
2000
15.000 m/s
Kapma genişliği 1,8 m
Polonya, Kozmin
AGRO-TOMI Tomasz Kęsy
Satıcıyla iletişime geç
149.900 TL €2.700
Silindirik balya makinesi
1900
Gereken çekici gücü 60 bg
Norveç, Nordland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Satıcıyla iletişime geç
John Deere v451m neu-/ausstellungsmaschine silindirik balya makinesi John Deere v451m neu-/ausstellungsmaschine silindirik balya makinesi John Deere v451m neu-/ausstellungsmaschine silindirik balya makinesi
3
2.577.000 TL €46.410
Silindirik balya makinesi
2023
Almanya, Hamburg
E-FARM GmbH
Satıcıyla iletişime geç
1.983.000 TL €35.700
Silindirik balya makinesi
2019
Kapma genişliği 2,3 m
Fransa, Fr-62136 Richebourg
E-FARM GmbH
Satıcıyla iletişime geç
1.194.000 TL €21.500
Silindirik balya makinesi
2010
Ukrayna, Kyiv
AGROSNAB UKRAYiNA
Satıcıyla iletişime geç
2.372.000 TL €42.720
Silindirik balya makinesi
2011
ISOBUS ✓
Avusturya, At-4560 Kirchdorf
E-FARM GmbH
Satıcıyla iletişime geç
1.749.000 TL €31.500
Silindirik balya makinesi
2021
10.107 m/s
Almanya, Aurich
REBO Landmaschinen GmbH
Satıcıyla iletişime geç
1.416.000 TL €25.500
Silindirik balya makinesi
2014
Almanya, Bodenmais
Land-Forst u.Gartentschnik Thurnbauer
Satıcıyla iletişime geç
971.800 TL €17.500
Silindirik balya makinesi
2013
Kapma genişliği 2 m
Romanya, Fetesti-Gara
Satıcıyla iletişime geç
4.720.000 TL €85.000
Silindirik balya makinesi
2022
Almanya, Albersdorf
REBO Landmaschinen GmbH
Satıcıyla iletişime geç